زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی امارات دبی(MEDLAB)

معرفی

نمایشگاه بین المللی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی امارات دبی (Medlab) این نمایشگاه یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای صنعت آزمایشگاهی در خاورمیانه و آفریقا است که هر ساله در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه Medlab در تاریخ 3 تا 6 فوریه 2025 (15تا 18بهمن 1403) در مرکز نمایشگاهی دبی برگزار خواهد شد.

کشور

امارات

تاریخ برگزاری

بهمن

مدت زمان برگذاری

4 روز

سطح نمایشگاه

جهانی

زمان برگزاری

به زودی , همه

تعداد شرکت کنندگان

کمتر از 500

امکانات

اتاق جلسات و کنفرانس , اینترنت رایگان , پارکینگ , خدمات ترجمه , خدمات چاپ و فتوکپی , خدمات حمل و نقل , خدمات داروخانه , خدمات نگه داری از کودک , خشکشوئی , رستوران و کافی شاپ

برنامه های جانبی

تورهای گشت و گذار , رویدادهای شبکه‌سازی , رویدادهای فرهنگی و هنری , سخنرانی‌ها و پنل‌های بحث , کارگاه‌های آموزشی , مسابقات و جوایز , نمایش‌های زنده

هزینه ورودی

100 الی 200 درهم

با مشاوه تلفنی، سریع تر رزرو کنید!

توضیحات
زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی ترانسفر trunsfer

زمان برگذاری نمایشگاه

4
روز
تعداد شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی ترانسفر trunsfer

تعداد شرکت کنندگان

900
مجموعه
تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی ترانسفر Trunsfer

تعداد بازدیدکنندگان

30000
نفر

نمایشگاه بین المللی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی امارات دبی (MEDLAB)

این نمایشگاه یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای صنعت آزمایشگاهی در خاورمیانه است که هر ساله در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه فرصتی برای ارتباط و همکاری بین کارشناسان، تولیدکنندگان، تأمین کنندگان و خریداران تجهیزات آزمایشگاهی فراهم می کند. همچنین برنامه های آموزشی، کارگاه ها، سمینارها و کنفرانس های علمی در زمینه های مختلف آزمایشگاهی نیز در این نمایشگاه برگزار می شوند.

 این نمایشگاه در دو بخش MEDLAB و Arablab برگزار می شود. MEDLAB بر روی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی تمرکز دارد و Arablab بر روی تجهیزات آزمایشگاهی علمی و صنعتی. این دو نمایشگاه در سال های مختلف و در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شوند.

به طور کلی، این نمایشگاه ها فرصتی عالی برای آشنایی با آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیصی هستند. همچنین این نمایشگاه ها مکانی مناسب برای برقراری ارتباطات تجاری و علمی با شرکت های برتر، خریداران و کارشناسان این صنعت از سراسر جهان می باشند.

در این نمایشگاه، بیش از ٧٠٠ غرفه دار از ٤٦ کشور محصولات و خدمات خود را در زمینه های مختلفی مانند مدیریت آزمایشگاهی، تشخیص مولکولی، میکروب شناسی پزشکی، هیستوپاتولوژی و غیره ارائه می دهند. همچنین ٩ کنفرانس علمی و آموزشی با حضور اساتید و متخصصان برجسته در این نمایشگاه برگزار می شوند

ما می توانیم برای شما تور نمایشگاهی، رزرو هتل، ویزا، کارت ورودی، ترانسفر فرودگاهی، نشست تجاری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و گشت شهری را تهیه و ارائه کنیم. همچنین اگر شما قصد دارید در این نمایشگاه به عنوان غرفه دار شرکت کنید، ما می توانیم برای شما مشاوره نمایشگاهی، رزرو غرفه، غرفه سازی، تجهیزات نمایشگاهی، تبلیغات نمایشگاهی، نیروی انسانی نمایشگاهی، پذیرایی و تشریفات نمایشگاهی را انجام دهیم.

تاریخ و محل برگزاری MEDLAB

این نمایشگاه درتاریخ 3 تا 6 فوریه 2025 (15تا 18بهمن 1403) در مرکز نمایشگاهی دبی برگزار خواهد شد.در مرکز نمایشگاهی دبی برگزار خواهد شد.

حوزه های اصلی که در این نمایشگاه MEDLAB

این نمایشگاه در حوزه های تخصصی مختلفی از جمله: آزمایشگاه های بالینی، آزمایشگاه های تشخیصی، آزمایشگاه های پاتولوژی، آزمایشگاه های میکروبیولوژی، آزمایشگاه های بیوشیمی، آزمایشگاه های ژنتیک، آزمایشگاه های هماتولوژی، آزمایشگاه های ایمنی شناسی، آزمایشگاه های سلولی و بافتی، آزمایشگاه های تحقیقاتی و آزمایشگاه های 

محصولات و خدمات نمایشگاهی MEDLAB

تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی: شامل انواع دستگاه ها، کیت ها، مواد شیمیایی، میکروسکوپ ها، انکوباتور ها، سانتریفیوژ ها، اسپکتروفتومتر ها، کروماتوگراف ها، الکتروفورز ها، آنالایزر ها، اتوکلاو ها، بیوراکتور ها، ترموسایکلر ها، سکوئنسر ها، آنتی بادی ها، آنزیم ها، پروب ها، پرایمر ها، مارکر ها و غیره.

تشخیص پزشکی: شامل انواع آزمایش ها، روش ها، استانداردها، پروتکل ها، الگوریتم ها، نرم افزارها، داده ها، آمارها، گزارش ها، مقالات، کتاب ها، مجلات، کنفرانس ها، سمینارها، کارگاه ها، دوره های آموزشی، مشاوره ها، ارزیابی ها، اعتبارسنجی ها، اخلاق پزشکی، حقوق بیمار، ایمنی آزمایشگاهی و غیره.

تجارت و بازاریابی: شامل انواع فرصت ها، استراتژی ها، برنامه ها، اهداف، تحلیل ها، پیش بینی ها، رقابت ها، مشتریان، شرکایان، تامین کنندگان، خریداران، فروشندگان، معاملات، قراردادها، تخفیف ها، تبلیغات، بروشورها، کاتالوگ ها، وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، نظرسنجی ها، بازخوردها، رضایتمندی، وفاداری، اعتماد، اعتبار، ارزش افزوده، نوآوری، کیفیت، ایزو، سی ای، اف دی ای و غیره.

برخی از برند های شرکت کننده نمایشگاه MEDLAB

 • Abbott: یک شرکت آمریکایی که در زمینه تولید محصولات آزمایشگاهی، تشخیصی، تغذیه ای و دارویی فعالیت می کند. این شرکت در بخش های مختلفی از نمایشگاه حضور دارد، از جمله زون تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی، زون تخصصی داروسازی و زون تخصصی تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی.
 • Beckman Coulter: یک شرکت آمریکایی که در زمینه تولید تجهیزات و مواد مصرفی برای آزمایشگاه های بالینی و پژوهشی مشغول است. این شرکت در زون تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی و زون تخصصی آزمایشگاهی نمایشگاه شرکت می کند.
 • Bio-Rad: یک شرکت آمریکایی که در زمینه تولید تجهیزات و مواد مصرفی برای آزمایشگاه های بالینی و پژوهشی در حوزه های مختلفی مانند بیوتکنولوژی، ژنتیک، میکروبیولوژی و ایمونولوژی فعالیت می کند. این شرکت در زون تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی و زون تخصصی آزمایشگاهی نمایشگاه حضور دارد.
 • Roche: یک شرکت سوئیسی که در زمینه تولید داروها و تجهیزات تشخیصی برای بیماری های مختلفی مانند سرطان، دیابت، عفونت ها و بیماری های اعصاب و روان فعالیت می کند. این شرکت در زون تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی و زون تخصصی داروسازی نمایشگاه شرکت می کند.
 • Siemens: یک شرکت آلمانی که در زمینه تولید تجهیزات و راه حل های تشخیصی، درمانی و پیشگیری برای بیماری های مختلفی مانند قلب و عروق، سرطان، دیابت و بیماری های تنفسی فعالیت می کند. این شرکت در زون تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی و زون تخصصی تجهیزات بیمارستانی نمایشگاه حضور دارد.
 • Thermo Fisher Scientific: یک شرکت آمریکایی که در زمینه تولید تجهیزات و مواد مصرفی برای آزمایشگاه های بالینی و پژوهشی در حوزه های مختلفی مانند بیوتکنولوژی، ژنتیک، محیط زیست و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این شرکت در زون تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی و زون تخصصی آزمایشگاهی نمایشگاه شرکت می کند.

پکیج های تورنمایشگاهی دبی امارات

هتل

قیمت پکیج

3/5

یک نفر در اتاق اختصاصی

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

یک نفر در اتاق مشترک

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
4/5

یک نفر در اتاق اختصاصی

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

یک نفر در اتاق مشترک

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
5/5

یک نفر در اتاق اختصاصی

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

یک نفر در اتاق مشترک

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
5/5

یک نفر در اتاق اختصاصی

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

یک نفر در اتاق مشترک

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تور

تاریخ تور

-

حمل و نقل

-

مدت زمان

-

 • 5 شب و 6 روز اقامت با صبحانه
 • بلیط پرواز رفت و برگشت
 • ویزا توریستی
 • بیمه مسافرتی
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی

خدمات تور

 • پاسپورت با (اعتبار بیش از 6 ماه)  
 • مدارک شغلی مرتبط و معتبر
 • تصویر شناسنامه 3x4 با پس زمینه سفید (حداقل 6 ماه اخیر گرفته شده باشد)
 • عکس پشت و روی کارت ملی

برای مشاهده فرم ارسال مدارک ثبت نام در غرفه و تور در حساب کاربری میباشد.جهت مشاهده ثبت نام کنید.

مدارک تور

مکان برگزاری نمایشگاه MEDLAB

نظرات (2)
5
2 نقد و بررسی
2
0
0
0
0

2 دیدگاه برای نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی امارات دبی(MEDLAB)

پاکسازی فیلتر
 1. kamran

  سلام این نمایشگاه برای مواد اولیه در حوزه مهندسی پزشکی هم هست؟

 2. alireza paydari

  سلام هزینه رزرو غرفه رو میفرستید لطفا و هزینه ویزای تجاری متشکرم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مشاوه تلفنی، سریع تر رزرو کنید!