اخذ ویزای توریستی سنگاپور

کشور

سنگاپور

مدت زمان اخذ ویزا

9 تا 11 روز کاری

توضیحات

هزینه صدور ویزا بزرگسال

قیمت ویزای سینگل

ده روزه

یک ماهه

90 دلار

دو ماهه

قیمت ویزای مولتی

ده روزه

یک ماهه

دو ماهه

هزینه صدور ویزا برای زیر 18 سال

قیمت ویزای سینگل

ده روزه

یک ماهه

دو ماهه

قیمت ویزای مولتی

ده روزه

یک ماهه

دو ماهه

هزینه تمدید (بزرگسال یا کودک)

قیمت ویزای سینگل

ده روزه

یک ماهه

دو ماهه

مدارک لازم برای ویزای توریستی سنگاپور

مراحل اخذ ویزای توریستی سنگاپور

زمان پردازش ویزا:

  • پروسه صدور ویزا بصورت عادی 9 تا 11 روز کاری زمان میبرد. ولی چنانچه برای بررسی بیشتر رود ممکن است 12 تا 15 روز کاری زمان می‌برد.
  • مبنای محاسبه، یک روز پس از ارائه و ارسال مدارک است (بدون احتساب تعطیلات رسمی کشور و تعطیلات سفارت)

سوالات متداول

شرایط اخذ ویزای سنگاپور چیست؟
طبق قوانین سفارت امارات، تمام افراد با مدارک گفته‌شده می‌توانند برای دریافت ویزای سنگاپور اقدام کنند؛ البته پسران و دختران زیر 18 سال برای سفر به سنگاپور باید یک همراه (بزرگسال) داشته باشند. برای خانم‌های متاهل و آقایان (بالای 18 سال) که به تنهایی سفر می‌کنند، مدارک اضافی مورد نیاز است.
برای گرفتن ویزا سنگاپور چگونه اقدام کنم؟
مدارک خودتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا مراحل گرفتن ویزای دبی را برایتان پیگیری کنیم. برای ارسال یا دریافت ویزا نیاز به مراجعه حضوری نیست و تمام این فرایند به‌صورت تلفنی یا آنلاین انجام می‌شود.
مدت زمان گرفتن ویزای سنگاپور چقدر است؟

پروسه اداری گرفتن ویزا 9 تا 11 روز کاری زمان می‌برد. امکان دارد در بعضی موارد برای بررسی بیشتر، این زمان تا 10 روز کاری هم طول بکشد.

مدارک موردنیاز برای گرفتن ویزای سنگاپور چیست؟

اسکن پاسپورت، اسکن کارت ملی، اسکن عکس پرسنلی، اسکن صفحه اول شناسنامه و اسکن صفحه دوم شناسنامه (اگر به‌صورت خانوادگی درخواست گرفتن ویزا داشته باشید)، مدارک اضافه‌تر در صورت نیاز از طریق پشتیبان به شما اعلام میشود.

ویزای توریستی سنگاپور

برای سفر به سنگاپور، بسته به هدفتون، باید نوع ویزای متناسب را انتخاب کنید. اگر قصدتون از سفر، تفریح، خرید و دیدن جاذبه‌های طبیعی سنگاپور است، ویزای توریستی سنگاپور را باید بگیرید. این ویزا از محبوب‌ترین ویزاهای سنگاپور است. ویزای توریستی سنگاپور به چند نوع تقسیم می‌شود که بر اساس مدت اقامت شما در سنگاپور مشخص می‌شوند.

  •  ویزای توریستی عادی سنگاپور: این ویزا برای اقامت 10 روزه در سنگاپور صادر می‌شود. اگر شما در تور دبی ثبت‌نام کرده‌ باشید، در واقع این ویزا را درخواست داده‌اید.
  • ویزای توریستی 1‌ماهه سنگاپور: این ویزا به شما امکان می‌دهد که بین 1 تا 30 روز در سنگاپور بمانید.
  • ویزای توریستی 1‌ماهه سنگاپور با چندبار ورود: این ویزا برای شما مناسب است اگر بخواهید در طول یک ماه چند بار از سنگاپور خارج شوید و دوباره به آن بازگردید. این ویزا برای مواردی مانند کلاس‌های آموزشی و گرفتن گواهی‌نامه و موارد مشابه، گزینه خوبی خواهد بود.
  • ویزای توریستی 2 ماهه سنگاپور: این ویزا به شما اجازه می‌دهد که 60 روز در سنگاپور بمانید.
  • ویزای توریستی 2‌ ماهه سنگاپور با چندبار ورود: این ویزا به شما امکان می‌دهد که بین 1 تا 60 روز در سنگاپور بمانید و هر چند بار که خواستید از سنگاپور خارج شوید و دوباره به آن بازگردید.
  • (لازم به ذکر است که در ویزاهای مولتی 2 ماهه اعتبار اقامت از زمان ورود اول شروع می‌شود)

مراحل اخذ ویزای سنگاپور

برای دریافت ویزای سنگاپور، نیاز به وقت سفارت، مصاحبه و انگشت‌نگاری ندارید. مراحل صدور ویزا از طریق ارائه مدارک از طریق حساب کاربری شما در قسمت ارسال مدارک ویزا توریستی انجام میشود. و پس از ارسال مدارک کارشناسان ما در مراحل اجرایی و اخذ آن همراه شما خواهند بود.

نظرات (0)
0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اخذ ویزای توریستی سنگاپور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مشاوه تلفنی، سریع تر رزرو کنید!

خدمات مشابه برای شما