نگاهی کوتاهی به مجموعه trunsfer

درباره‌ ی ما ​

در trunsfer، ما با هدف ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت در زمینه‌های گردشگری، تجاری و مهاجرت فعالیت می‌کنیم ،با تجربه و دانش فنی خود، به شما کمک می‌کنیم تا به راحت‌ترین و بهینه‌ترین روش به هدف‌های خود برسید و با شناسایی نیازها و اولویت‌های شما، برنامه‌ای مناسب و سفارشی را برای شما طراحی می‌کنیم.

خدمات ترانسفر در سه موضوع اصلی قابل ارائه است:

+30

نمایشگاه های بین المللی

خدمات رزرو غرفه و تور نمایشگاهی

+33

ویزا

خدمات اخذ انواع ویزا

+60

اقامت

معرفی شرکت های اقامتی 

چرا trunsfer ؟

ما با انتخاب بهترین شرکای خود در کشورهای مختلف، اطمینان حاصل می‌کنیم که شما از خدمات با کارایی بالا و قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

Trunsfer booth

خدمات رزرو تور و غرفه نمایشگاهی

اگر قصد دارید در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت کنید، ما برای شما کلیه فرآیندهای گردشگری، هواپیمایی و تجاری را انجام می‌دهیم. ما با تامین بلیط هواپیما، رزرو هتل، تور گشت و گذار، تأمین غرفه و تجهیزات نمایشگاه، اخذ پروانه واردات و صادرات و همچنین انجام مذاکرات تجاری با شرکت‌های هدف، به شما در حضور مؤثر و پربازده در نمایشگاه‌های بین‌المللی کمک می‌کنیم.

خدمات اختصاصی

خدمات نمایشگاهی یکی از مهم ترین عوامل موفقیت مشارکت کنندگان نمایشگاه ها در رسیدن به اهداف تجاری میباشد،ما در اینجا همه آنچه شما برای مشارکت موثر در نمایشگاه لازم دارید را اختصاصی میدهیم و می توانید در بازاریابی و فروش بیشتر موثر باشد.

خدمات اخذ ویزا و اقامت

اگر به دنبال اخذ اقامت در کشور دلخواه خود هستید، ما لیست کامل و جامع شرکت‌های معتبر و قابل اعتماد را با فیلترهای تخصصی برای شما فراهم می‌کنیم. ما با معرفی شرکت‌های دارای سابقه و صلاحیت در زمینه‌های مختلف اخذ اقامت، از جمله سرمایه گذاری، خرید ملک، تحصیل، کار و خانوادگی، به شما در انتخاب گزینه مناسب براساس بودجه، زمان و علاقه خود یاری میدهيم. همچنین، اگر نیاز به اخذ ويزای کشور خاصي دارید، ما با رعایت قوانین و ضوابط، خدمات لازم را برای شما انجام میدهيم. ما با تهیه و تکمیل مدارک، پرداخت هزینه‌ها، رزرو وقت سفارت و همچنین مشاوره برای مصاحبه، به شما در اخذ ویزای مورد نظر خود کمک می‌کنیم. ترانسفر ، همراه شما در رسیدن به آینده‌ای روشن و پویا.

mappp