5/5

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گازو انرژی چین (CIOOE)

توضیحات کوتاه نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گازو انرژی چین (CIOOE) یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی در زمینه‌ی نفت و گاز خارج ساحل چین است که هر ساله با حضور شرکت‌ها، سازمان‌ها، محققان و کارشناسان این حوزه برگزار می‌شود. این رویداد در سال 1403 از تاریخ 6 تا 8 فروردین در مرکز نمایشگاهی و کنفرانسی جهانی شنژن واقع در منطقه‌ی بائوآن شهر شنژن برگزار خواهد شد.

کشور

چین

مدت زمان برگذاری

3 روز

سطح نمایشگاه

جهانی

هزینه ورودی

رایگان

زمان برگزاری

تا 6 ماه آینده

تعداد شرکت کنندگان

1000 تا 5000

تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه

بین 150 تا 300 هزار

امکانات

اتاق جلسات و کنفرانس, اینترنت رایگان, پارکینگ, خدمات ترجمه, خدمات چاپ و فتوکپی, خدمات حمل و نقل, خدمات داروخانه, خدمات نگه داری از کودک, خشکشوئی, رستوران و کافی شاپ

برنامه های جانبی

تورهای گشت و گذار, رویدادهای شبکه‌سازی, رویدادهای فرهنگی و هنری, سخنرانی‌ها و پنل‌های بحث, کارگاه‌های آموزشی, مسابقات و جوایز, نمایش‌های زنده

توضیحات
تعداد شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی ترانسفر trunsfer

تعداد شرکت کنندگان

1800
َمجموعه
تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی ترانسفر Trunsfer

تعداد بازدیدکنندگان

120000
نفر
زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی ترانسفر trunsfer

زمان برگذاری نمایشگاه

3
روز

شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گازو انرژی چین (CIOOE)

هدف از برگزاری نفت و گاز فراساحلی پکن CIOOE 1403 ارائه‌ی آخرین دستاوردها، فناوری‌ها، راهکارها و فرصت‌های همکاری در زمینه‌ی نفت و گاز خارج ساحل چین است. این رویداد یک فضای مناسب برای تبادل نظر، ارتباط، معرفی و ترویج محصولات و خدمات، افزایش سهم بازار و ایجاد شبکه‌های تجاری بین شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی و خارجی فعال در این صنعت فراهم می‌کند. هدف از برگزاری نفت و گاز فراساحلی پکن CIOOE 1403 ارائه‌ی آخرین دستاوردها، فناوری‌ها، راهکارها و فرصت‌های همکاری در زمینه‌ی نفت و گاز خارج ساحل چین است. این رویداد یک فضای مناسب برای تبادل نظر، ارتباط، معرفی و ترویج محصولات و خدمات، افزایش سهم بازار و ایجاد شبکه‌های تجاری بین شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی و خارجی فعال در این صنعت فراهم می‌کند. نفت و گاز فراساحلی پکن CIOOE 1403 یک فرصت طلایی برای کسانی است که می‌خواهند در این صنعت رشد و پیشرفت کنند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، می‌توانید از طریق سایت رسمی رویداد برای شرکت در این نمایشگاه و کنفرانس ثبت‌نام کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه CIOOE

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گازو انرژی چین (CIOOE) در سال 1403 از تاریخ 6 تا 8 فروردین در مرکز نمایشگاهی و کنفرانسی جهانی شنژن واقع در منطقه‌ی بائوآن شهر شنژن برگزار خواهد شد.

حوزه های اصلی که نمایشگاه CIOOE

 • تجهیزات و فناوری‌های نفت و گاز خارج ساحل
 • تجهیزات و فناوری‌های حفاری و استخراج نفت و گاز
 • تجهیزات و فناوری‌های انتقال و پردازش نفت و گاز
 • تجهیزات و فناوری‌های ایمنی و محیط زیست در نفت و گاز
 • تجهیزات و فناوری‌های نوین و نوآورانه در نفت و گاز
 • بازار و سرمایه‌گذاری در نفت و گاز خارج ساحل چین
 • قوانین و مقررات مربوط به نفت و گاز خارج ساحل چین
 • مسائل و چالش‌های نفت و گاز خارج ساحل چین

برند های شرکت کننده در نمایشگاه CIOOE

 • ABB: یکی از بزرگترین شرکت های فن آوری و مهندسی در جهان که در زمینه های مختلفی مانند انرژی، صنعت، حمل و نقل، مخابرات و غیره فعالیت می کند. ABB تجهیزات و راه حل های پیشرفته ای را برای صنعت نفت و گاز خارج ساحلی ارائه می دهد که شامل سیستم های کنترل و اتوماسیون، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، سنسور ها و ابزار دقیق، ربات ها و سایر تکنولوژی های نوین است. ABB در سال 2023 برنده جایزه بهترین شرکت فن آوری در نمایشگاه CIOOE شد.
 • Baker Hughes: یکی از پیشگامان در زمینه ارائه خدمات و تجهیزات حفاری، استخراج، تولید و پالایش نفت و گاز در جهان که با بیش از 120 سال تجربه و حضور در بیش از 120 کشور، به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های این صنعت شناخته می شود. Baker Hughes با استفاده از دانش فنی و نوآوری های خود، راهکارهایی را برای بهبود کارایی، کاهش هزینه ها، افزایش ایمنی و محافظت از محیط زیست در صنعت نفت و گاز خارج ساحلی ارائه می دهد. Baker Hughes در سال 2023 برنده جایزه بهترین شرکت خدمات در نمایشگاه CIOOE شد.
 • CNPC: یکی از بزرگترین شرکت های نفت و گاز در چین و جهان که در تمام زنجیره ارزش نفت و گاز از جمله اکتشاف، حفاری، استخراج، پالایش، پخش، حمل و نقل، فروش و خدمات فعالیت می کند. CNPC همچنین در زمینه تحقیق و توسعه، آموزش و مشاوره در صنعت نفت و گاز نیز دارای نقش مهمی است. CNPC در سال 2023 برنده جایزه بهترین شرکت نفت و گاز در نمایشگاه CIOOE شد.

محصولات و خدمات نمایشگاه CIOOE

 • بخش فن آوری های دریایی و مهندسی زیر آب: در این بخش، آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی در زمینه طراحی، ساخت، نصب و بهره برداری از سکوها، لوله ها، کابل ها، شیرها، پمپ ها، توربین ها، موتور ها، سنسور ها، ربات ها و سایر تجهیزات مربوط به فعالیت های دریایی و زیر آبی ارائه می شوند. برخی از شرکت های حاضر در این بخش عبارتند از: ABB، Siemens، GE، Honeywell و غیره.
 • بخش حفاری و استخراج: در این بخش، جدیدترین روش ها و تکنولوژی های حفاری، استخراج، تزریق، تولید، تخلیه، اندازه گیری، کنترل و نظارت بر چاه های نفت و گاز خارج ساحلی مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. برخی از شرکت های حاضر در این بخش عبارتند از: Baker Hughes، Schlumberger، Halliburton، Weatherford و غیره.
 • بخش پالایش و پخش: در این بخش، پیشرفت های اخیر در زمینه پالایش، پخش، ذخیره سازی، حمل و نقل، توزیع و فروش نفت و گاز خارج ساحلی و محصولات فرعی آنها مانند گاز مایع، پتروشیمی، الکتریسیته و غیره ارائه می شوند. برخی از شرکت های حاضر در این بخش عبارتند از: CNPC، CNOOC، Sinopec، ExxonMobil و غیره.
 • بخش محافظت از محیط زیست و انرژی های تجدید پذیر: در این بخش، راهکارها و استراتژی های کاهش اثرات منفی صنعت نفت و گاز خارج ساحلی بر محیط زیست و بهبود کیفیت زیستی معرفی می شوند. همچنین، پتانسیل ها و چالش های استفاده از انرژی های تجدید پذیر مانند باد، خورشید، موج، جزر و مد و غیره در صنعت نفت و گاز خارج ساحلی مورد توجه قرار می گیرند. برخی از شرکت های حاضر در این بخش عبارتند از: Shell، BP، Total، Vestas و غیره.

پکیج های تورنمایشگاهی چین

هتل

قیمت پکیج

0/5

یک نفر در اتاق اختصاصی

در حال حاضر اطلاعاتی در دسترس نیست

یک نفر در اتاق مشترک

در حال حاضر اطلاعاتی در دسترس نیست

اطلاعات تور

تاریخ تور

در حال حاضر اطلاعاتی در دسترس نیست

حمل و نقل

در حال حاضر اطلاعاتی در دسترس نیست

مدت زمان

در حال حاضر اطلاعاتی در دسترس نیست

در حال حاضر اطلاعاتی در دسترس نیست

خدمات تور

 • پاسپورت با (اعتبار بیش از 6 ماه)  
 • مدارک شغلی مرتبط و معتبر
 • تصویر شناسنامه 3x4 با پس زمینه سفید (حداقل 6 ماه اخیر گرفته شده باشد)
 • عکس پشت و روی کارت ملی

برای مشاهده فرم ارسال مدارک ثبت نام در غرفه و تور در حساب کاربری میباشد.جهت مشاهده ثبت نام کنید.

مدارک تور

مکان برگزاری نمایشگاه CIOOE

نظرات (1)
5
1 نقد و بررسی
1
0
0
0
0

1 دیدگاه برای نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گازو انرژی چین (CIOOE)

پاکسازی فیلتر
 1. حبیب سلمانیان

  سلام ایا این نمایشگاه برای تجهیزات حفاری معادن هم هست؟

  0
  0
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *