زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا(Pharma West Africa)

معرفی

نمایشگاه سلامت و پزشکی و داروسازی افریقا (Pharma West Africa) یک رویداد بین‌المللی در حوزه سلامت و پزشکی دارو و داروسازی است که در تاریخ 20 تا 22 مارس 2024 (معادل 1 تا 3 فروردین ماه 1402) در Landmark Centre در شهر لاگوس، نیجریه برگزار می‌شود.شرکت‌های نمایشگر عمدتاً محصولات مانند داروهای بدون نسخه، تجهیزات دارو سازی را به نمایش می‌گذارند. همچنین، موارد دیگری نیز از جمله تجهیزات تولید، انبارداری، مواد اولیه دارویی و غیره نمایش داده می‌شود.

تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه

زیر 50 هزار

تعداد شرکت کنندگان

کمتر از 500

سطح نمایشگاه

جهانی

کشور

نیجریه

هزینه ورودی

رایگان

مدت زمان برگذاری

3 روز

تاریخ برگزاری

فروردین

زمان برگزاری

تا یک سال آینده , همه

امکانات

اتاق جلسات و کنفرانس , اینترنت رایگان , پارکینگ , خدمات ترجمه , خدمات چاپ و فتوکپی , خدمات حمل و نقل , رستوران و کافی شاپ

برنامه های جانبی

تورهای گشت و گذار , رویدادهای شبکه‌سازی , رویدادهای فرهنگی و هنری , سخنرانی‌ها و پنل‌های بحث , کارگاه‌های آموزشی , مسابقات و جوایز , نمایش‌های زنده

برچسب ویژه

نمایندگی انحصاری ایران

با مشاوه تلفنی، سریع تر رزرو کنید!

توضیحات

زمان برگذاری نمایشگاه

3
روز

تعداد شرکت کنندگان

140
مجموعه

تعداد بازدیدکنندگان

5000
نفر

شرکت در نمایشگاه سلامت وداروسازی نیجریه (Pharma West Africa)

نمایشگاه سلامت وداروسازی نیجربه افریقا (Pharma West Africa) بزرگ‌ترین و معتبرترین رویداد صنعت داروسازی در قاره آفریقا است که هدف آن افزایش همکاری و تجارت بین شرکت‌های داروساز، تولیدکننده، توزیع‌کننده، عرضه‌کننده، خریدار، مصرف‌کننده، مشاور، محقق، دانشجو و دولت در سطح منطقه‌ای و جهانی است. در این نمایشگاه، شما می‌توانید جدیدترین محصولات و خدمات که شامل داروهای عمومی و خاص، تجهیزات و لوازم پزشکی، مواد شیمیایی و آزمایشگاهی، فناوری اطلاعات سلامت، خدمات مشاوره و آموزش و غیره هستند.

در این نمایشگاه، شما می‌توانید با برخی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برندهای صنعت داروسازی همچون , Pfizer, Novartis, Sanofi, GSK, Roche, Merck و غیره آشنا شوید و از جدیدترین محصولات و خدمات آن‌ها که شامل داروهای عمومی و خاص، تجهیزات و لوازم پزشکی، مواد شیمیایی و آزمایشگاهی، فناوری اطلاعات سلامت، خدمات مشاوره و آموزش و غیره هستند، با خبر شوید. همچنین می‌توانید با بالغ بر 4000 بازدیدکننده از سراسر جهان که علاقمند به صنعت داروسازی هستند، ارتباط برقرار کنید و تجارب، نظرات، نکات و رازهای خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.

نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا فقط یک رویداد تجاری نیست، بلکه یک رویداد آموزشی، علمی، فرهنگی و تفریحی هم هست. شما می‌توانید از امکانات و برنامه‌های جانبی نمایشگاه که شامل اتاق جلسات، اینترنت پرسرعت، خدمات ترجمه، رستوران و کافی شاپ ، پارکینگ ، خدمات حمل و نقل ، خدمات چاپ و فتوکپی ، خدمات نگهداری از کودک و کارگاه‌های آموزشی ، سخنرانی‌ها و پنل‌های بحث، رویداد‌های شبکه‌سازی، مسابقات و جوائز ، نمایش‌های زنده ، تور‌های گشت و گذار ، رویداد‌های فرهنگی و هنری بهره ببرید. شما می‌توانید در این برنامه‌ها شرکت کنید و دانش و مهارت خود را افزایش دهید، با افراد مؤثر و موفق صحبت کنید، با دوستان جدید آشنا شوید، از جوایز و تخفیفات استفاده کنید، از نمایش‌های هنری و فرهنگی لذت ببرید و از جاذبه‌های گردشگری لگوس باخبر شوید.

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه Pharma West Africa

نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا(Pharma West Africa) را از دست ندهید. نمایشگاه بین المللی سلامت وداروسازی یک رویداد بین‌المللی است که در تاریخ 20 تا  22 مارس 2024 معادل 1 تا 3 فروردین ماه 1402 درLandmark Centreدر لگوس نیجریه برگزار می‌شود.

حوزه های اصلی نمایشگاه Pharma West Africa

 • با سلام، این بینگ است. من می توانم به شما در مورد حوزه های اصلی نمایشگاه Pharma West Africa کمک کنم. بر اساس سایت رسمی این نمایشگاه1، حوزه های اصلی آن عبارتند از:
 • محصولات نهایی مانند داروهای OTC، ژنریک یا اختصاصی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، پروتزها و ارتوپدی، بیمه سلامت، گردشگری سلامت و غیره.
 • مواد اولیه مانند API ها، مواد شیمیایی، مواد افزودنی، مواد بسته بندی و غیره.
 • خدمات مرتبط با صنعت دارویی مانند توزیع، واردات، صادرات، مشاوره، آموزش، تحقیق و توسعه و غیره.

برخی از برند های شرکت کننده نمایشگاه Pharma West Africa

 • Abbott: یک شرکت چندملیتی آمریکایی است که محصولات و خدمات در زمینه‌های مختلفی مانند داروهای برند، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و تغذیه‌ای ارائه می‌دهد. این شرکت در سال ۱۸۸۸ توسط دکتر والاس کالوین آبوت تاسیس شد و در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ کشور فعالیت دارد.
 • Pfizer: یک شرکت چندملیتی آمریکایی است که در زمینه تحقیق، توسعه و تولید داروها و واکسن‌ها برای بیماری‌های مختلف فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۸۴۹ توسط دو کارآفرین آلمانی به نام‌های چارلز فایزر و چارلز ارهارت در نیویورک تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی جهان است.
 • Novartis: یک شرکت چندملیتی سوئیسی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی و بهداشت راه‌حل‌ها و خدماتی برای پاسخ به نیازهای تکاملی بیماران در سراسر جهان ارائه می‌دهد. این شرکت در سال ۱۹۹۶ از ادغام دو شرکت سابقه‌دار سوئیسی به نام‌های سیبا-گایگی و ساندوز بوجود آمد و در حال حاضر یکی از پیشروان صنعت داروسازی جهان است.
 • Sanofi: یک شرکت چندملیتی فرانسوی است که در زمینه داروسازی، واکسن‌سازی، محصولات بهداشتی و تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۷۳ تحت نام سانوفی-سینتلابو تاسیس شد و در سال ۲۰۰۴ با شرکت آونتیس ادغام شد و نام خود را به سانوفی-آونتیس تغییر داد. در سال ۲۰۱۱، این شرکت نام خود را به سانوفی کوتاه کرد و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی جهان است.
 • GSK: یک شرکت چندملیتی بریتانیایی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی، واکسن‌سازی و محصولات بهداشتی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۰۰ از ادغام دو شرکت بزرگ داروسازی به نام‌های گلاکسو ولکام و اسمیت‌کلاین بیچم بوجود آمد و در حال حاضر یکی از پیشروان صنعت داروسازی جهان است.
 • Roche: یک شرکت چندملیتی سوئیسی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی و تشخیص پزشکی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۸۹۶ توسط فریتس هوفمان-لا روش در بازل تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی و تشخیص پزشکی جهان است.
 • Merck: یک شرکت چندملیتی آلمانی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی، شیمی و علوم زندگی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۶۶۸ توسط فریدریش یاکوب مرک در دارمشتات تاسیس شد و در حال حاضر یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی و شیمیایی جهان است.

محصولات و خدمات نمایشگاهی Pharma West Africa

 • داروهای برند و ژنریک برای درمان بیماری‌های مختلف مانند دیابت، فشار خون، سرطان، عفونت‌ها و غیره
 • واکسن‌ها و سرم‌ها برای پیشگیری و مقابله با بیماری‌های همه‌گیر مانند کرونا، ایدز، هپاتیت و غیره
 • تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مانند دستگاه‌های تصویربرداری، تشخیص، مانیتورینگ، جراحی و غیره
 • مواد شیمیایی و مواد اولیه برای تولید داروها و محصولات بهداشتی محصولات بهداشتی و آرایشی مانند کرم‌ها، لوسیون‌ها، شامپوها، صابون‌ها، عطرها و غیره
 • محصولات تغذیه‌ای و مکمل‌های غذایی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب، پروتئین‌ها و غیره خدمات مشاوره، آموزش، تحقیق و توسعه، بازاریابی و فروش در زمینه صنعت داروسازی و بهداشتی

پکیج های رزروغرفه نمایشگاهی

تجهیزات غرفه: برق،wifi

تجهیزات غرفه: برق، تابلو اسم کمپانی، نور، wifi، فرش، دیوار، دو عدد صندلی، یک میز،یک سطل زباله

رزرو غرفه نمایشگاهی دارو و سلامت افریقا با Trunsfer: ساده، سریع، مطمئن

Trunsfer با سال‌ها تجربه در رزرو غرفه‌های نمایشگاهی، خدماتی ایده‌آل برای شما فراهم می‌آورد. اگر به دلایلی نظیر کمبود زمان، تجربه یا دانش کافی در زمینه قراردادهای بین‌المللی، یا مشکلات مربوط به پرداخت‌های بین‌المللی، نمی‌توانید به صورت مستقیم اقدام به رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی دارو و سلامت افریقا کنید، Trunsfer آماده است تا به نیابت از شما، این فرآیند را مدیریت نماید.

مزایای استفاده از خدمات رزرو غرفه Trunsfer چیست؟
 • ثبت‌نام و مدیریت امور مالی و اداری
 • جانمایی غرفه در بهترین مکان‌های ممکن
 • دریافت مجوزهای لازم برای امکانات غرفه
 • ارائه خدمات ویژه نظیر تلفن، اینترنت و موارد دیگر
 • تهیه کارت ورود به پارکینگ و نمایشگاه
 • دریافت لیست شرکت کنندگان نمایشگاه جهت برنامه ریزی بهتر
مراحل رزرو غرفه نمایشگاهی چگونه است؟
 • درخواست شما توسط کارشناسان مجرب Trunsfer بررسی می‌شود.
 • پس از تایید، قراردادی برای استعلام قیمت و رزرو غرفه منعقد می‌گردد.
 • Trunsfer به نیابت از شما با برگزارکنندگان نمایشگاه ارتباط برقرار می‌کند.
 • پس از دریافت مدارک لازم، تعهدات Trunsfer پایان می‌یابد.
 •  

پکیج های تورنمایشگاهی نیجریه افریقا

هتل

قیمت پکیج

0/5

یک نفر در اتاق مشترک

Double
جهت اطلاع از قیمت ها باما تماس بگیرید. - -

یک نفر در اتاق اختصاصی

Single
جهت اطلاع از قیمت ها باما تماس بگیرید. - -

اطلاعات تور

تاریخ تور

-

حمل و نقل

-

مدت زمان

-

-

خدمات تور

 • پاسپورت با (اعتبار بیش از 6 ماه)  
 • مدارک شغلی مرتبط و معتبر
 • تصویر شناسنامه 3x4 با پس زمینه سفید (حداقل 6 ماه اخیر گرفته شده باشد)
 • عکس پشت و روی کارت ملی
 • فرم ارسال مدارک ثبت نام رزرو غرفه و تور تجاری نمایشگاهی در حساب کاربری میباشد.جهت مشاهده ثبت نام کنید.

مدارک تور

مکان برگزاری نمایشگاه Pharma West Africa ​

نظرات (1)
2
1 نقد و بررسی
0
0
0
1
0

1 دیدگاه برای نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا(Pharma West Africa)

پاکسازی فیلتر
 1. نیکلاس

  I got this web page from my friend who shared with me about this
  site and now this time I am visiting this website and reading very informative articles
  or reviews here.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نمایندگی انحصاری ایران
این نمایشگاه نمایندگی رسمی و انحصاری در ایران است نمایندگی انحصاری یک نمایشگاه در ایران به این معنی است که یک شرکت خصوصی از یک شرکت نمایشگاهی خارجی حق برگزاری یک یا چند نمایشگاه مرتبط با حوزه فعالیت خود را در ایران بدست می‌آورد. این شرکت خصوصی می‌تواند از طریق اعطای نمایندگی به شرکت‌های دیگر، بازار فروش خود را گسترش دهد. برای اخذ نمایندگی انحصاری یک نمایشگاه در ایران، باید با شرکت نمایشگاهی خارجی مذاکره کرده و شرایط مورد نظر آنها را برآورده کنید. برخی از این شرایط ممکن است شامل موارد زیر باشند: داشتن سابقه و تجربه در برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با حوزه فعالیت شرکت نمایشگاهی خارجی داشتن توانایی مالی و اعتباری برای پرداخت حقوق و عوارض مربوط به برگزاری نمایشگاه داشتن تیم متخصص و مجرب در زمینه طراحی، ساخت، تبلیغ و اجرای نمایشگاه داشتن شبکه ارتباطی و روابط عمومی مناسب با شرکت‌های هدف و بازدیدکنندگان نمایشگاه رعایت استانداردها و قوانین شرکت نمایشگاهی خارجی و کشور میزبان در برگزاری نمایشگاه امضای قرارداد نمایندگی انحصاری فروش با شرکت نمایشگاهی خارجی و پذیرش مسئولیت‌ها و تعهدات آن شرکت ترانسفر نمایندگی انحصاری این نمایشگاه است و خدمات همه جانبه برای رسیدن به اهداف در شرکت در این نمایشگاه را برای شما فراهم می آورد.

با مشاوه تلفنی، سریع تر رزرو کنید!