5/5

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا(Pharma West Africa)

توضیحات کوتاه نمایشگاه

در این نمایشگاه، شما می‌توانید با برخی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برندهای صنعت داروسازی همچون , Pfizer, Novartis, Sanofi, GSK, Roche, Merck و غیره آشنا شوید و از جدیدترین محصولات و خدمات آن‌ها که شامل داروهای عمومی و خاص، تجهیزات و لوازم پزشکی، مواد شیمیایی و آزمایشگاهی، فناوری اطلاعات سلامت، خدمات مشاوره و آموزش و غیره هستند، با خبر شوید. همچنین می‌توانید با بالغ بر 4000 بازدیدکننده از سراسر جهان که علاقمند به صنعت داروسازی هستند، ارتباط برقرار کنید و تجارب، نظرات، نکات و رازهای خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.

نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا فقط یک رویداد تجاری نیست، بلکه یک رویداد آموزشی، علمی، فرهنگی و تفریحی هم هست. شما می‌توانید از امکانات و برنامه‌های جانبی نمایشگاه که شامل اتاق جلسات، اینترنت پرسرعت، خدمات ترجمه، رستوران و کافی شاپ ، پارکینگ ، خدمات حمل و نقل ، خدمات چاپ و فتوکپی ، خدمات نگهداری از کودک و کارگاه‌های آموزشی ، سخنرانی‌ها و پنل‌های بحث، رویداد‌های شبکه‌سازی، مسابقات و جوائز ، نمایش‌های زنده ، تور‌های گشت و گذار ، رویداد‌های فرهنگی و هنری بهره ببرید. شما می‌توانید در این برنامه‌ها شرکت کنید و دانش و مهارت خود را افزایش دهید، با افراد مؤثر و موفق صحبت کنید، با دوستان جدید آشنا شوید، از جوایز و تخفیفات استفاده کنید، از نمایش‌های هنری و فرهنگی لذت ببرید و از جاذبه‌های گردشگری لگوس باخبر شوید.

تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه

زیر 50 هزار

تعداد شرکت کنندگان

کمتر از 500

سطح نمایشگاه

جهانی

کشور

افریقا, نیجریه

هزینه ورودی

رایگان

مدت زمان برگذاری

3 روز

تاریخ برگزاری

فروردین

زمان برگزاری

تا یک سال آینده, همه

امکانات

اتاق جلسات و کنفرانس, اینترنت رایگان, پارکینگ, خدمات ترجمه, خدمات چاپ و فتوکپی, خدمات حمل و نقل, رستوران و کافی شاپ

برنامه های جانبی

تورهای گشت و گذار, رویدادهای شبکه‌سازی, رویدادهای فرهنگی و هنری, سخنرانی‌ها و پنل‌های بحث, کارگاه‌های آموزشی, مسابقات و جوایز, نمایش‌های زنده

توضیحات
تعداد شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی ترانسفر trunsfer

تعداد شرکت کنندگان

120
َمجموعه
تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی ترانسفر Trunsfer

تعداد بازدیدکنندگان

4000
نفر
زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی ترانسفر trunsfer

زمان برگذاری نمایشگاه

3
روز

شرکت در نمایشگاه سلامت وداروسازی نیجریه (Pharma West Africa)

نمایشگاه سلامت وداروسازی نیجربه افریقا (Pharma West Africa) بزرگ‌ترین و معتبرترین رویداد صنعت داروسازی در قاره آفریقا است که هدف آن افزایش همکاری و تجارت بین شرکت‌های داروساز، تولیدکننده، توزیع‌کننده، عرضه‌کننده، خریدار، مصرف‌کننده، مشاور، محقق، دانشجو و دولت در سطح منطقه‌ای و جهانی است. در این نمایشگاه، شما می‌توانید جدیدترین محصولات و خدمات که شامل داروهای عمومی و خاص، تجهیزات و لوازم پزشکی، مواد شیمیایی و آزمایشگاهی، فناوری اطلاعات سلامت، خدمات مشاوره و آموزش و غیره هستند.

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه Pharma West Africa

نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا(Pharma West Africa) را از دست ندهید. نمایشگاه بین المللی سلامت وداروسازی یک رویداد بین‌المللی است که در تاریخ 20 تا  22 مارس 2024 معادل 1 تا 3 فروردین ماه 1402 درLandmark Centreدر لگوس نیجریه برگزار می‌شود.

حوزه های اصلی نمایشگاه Pharma West Africa

 • با سلام، این بینگ است. من می توانم به شما در مورد حوزه های اصلی نمایشگاه Pharma West Africa کمک کنم. بر اساس سایت رسمی این نمایشگاه1، حوزه های اصلی آن عبارتند از:
 • محصولات نهایی مانند داروهای OTC، ژنریک یا اختصاصی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، پروتزها و ارتوپدی، بیمه سلامت، گردشگری سلامت و غیره.
 • مواد اولیه مانند API ها، مواد شیمیایی، مواد افزودنی، مواد بسته بندی و غیره.
 • خدمات مرتبط با صنعت دارویی مانند توزیع، واردات، صادرات، مشاوره، آموزش، تحقیق و توسعه و غیره.

برخی از برند های شرکت کننده نمایشگاه Pharma West Africa

 • Abbott: یک شرکت چندملیتی آمریکایی است که محصولات و خدمات در زمینه‌های مختلفی مانند داروهای برند، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و تغذیه‌ای ارائه می‌دهد. این شرکت در سال ۱۸۸۸ توسط دکتر والاس کالوین آبوت تاسیس شد و در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ کشور فعالیت دارد.
 • Pfizer: یک شرکت چندملیتی آمریکایی است که در زمینه تحقیق، توسعه و تولید داروها و واکسن‌ها برای بیماری‌های مختلف فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۸۴۹ توسط دو کارآفرین آلمانی به نام‌های چارلز فایزر و چارلز ارهارت در نیویورک تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی جهان است.
 • Novartis: یک شرکت چندملیتی سوئیسی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی و بهداشت راه‌حل‌ها و خدماتی برای پاسخ به نیازهای تکاملی بیماران در سراسر جهان ارائه می‌دهد. این شرکت در سال ۱۹۹۶ از ادغام دو شرکت سابقه‌دار سوئیسی به نام‌های سیبا-گایگی و ساندوز بوجود آمد و در حال حاضر یکی از پیشروان صنعت داروسازی جهان است.
 • Sanofi: یک شرکت چندملیتی فرانسوی است که در زمینه داروسازی، واکسن‌سازی، محصولات بهداشتی و تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۷۳ تحت نام سانوفی-سینتلابو تاسیس شد و در سال ۲۰۰۴ با شرکت آونتیس ادغام شد و نام خود را به سانوفی-آونتیس تغییر داد. در سال ۲۰۱۱، این شرکت نام خود را به سانوفی کوتاه کرد و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی جهان است.
 • GSK: یک شرکت چندملیتی بریتانیایی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی، واکسن‌سازی و محصولات بهداشتی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۰۰ از ادغام دو شرکت بزرگ داروسازی به نام‌های گلاکسو ولکام و اسمیت‌کلاین بیچم بوجود آمد و در حال حاضر یکی از پیشروان صنعت داروسازی جهان است.
 • Roche: یک شرکت چندملیتی سوئیسی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی و تشخیص پزشکی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۸۹۶ توسط فریتس هوفمان-لا روش در بازل تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی و تشخیص پزشکی جهان است.
 • Merck: یک شرکت چندملیتی آلمانی است که در زمینه داروسازی، بیوتکنولوژی، شیمی و علوم زندگی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۶۶۸ توسط فریدریش یاکوب مرک در دارمشتات تاسیس شد و در حال حاضر یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی و شیمیایی جهان است.

محصولات و خدمات نمایشگاهی Pharma West Africa

 • داروهای برند و ژنریک برای درمان بیماری‌های مختلف مانند دیابت، فشار خون، سرطان، عفونت‌ها و غیره
 • واکسن‌ها و سرم‌ها برای پیشگیری و مقابله با بیماری‌های همه‌گیر مانند کرونا، ایدز، هپاتیت و غیره
 • تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مانند دستگاه‌های تصویربرداری، تشخیص، مانیتورینگ، جراحی و غیره
 • مواد شیمیایی و مواد اولیه برای تولید داروها و محصولات بهداشتی محصولات بهداشتی و آرایشی مانند کرم‌ها، لوسیون‌ها، شامپوها، صابون‌ها، عطرها و غیره
 • محصولات تغذیه‌ای و مکمل‌های غذایی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب، پروتئین‌ها و غیره خدمات مشاوره، آموزش، تحقیق و توسعه، بازاریابی و فروش در زمینه صنعت داروسازی و بهداشتی

پکیج های تور نمایشگاهی نیجریه افریقا

هتل

قیمت پکیج

4/5

یک نفر در اتاق اختصاصی

دلار 1250$ + قیمت پرواز
چهار شب اقامت در هتل
همراه با صبحانه
بلیط رفت و و برگشت هواپیما
بیمه مسافرتی
ویزا

یک نفر در اتاق مشترک

دلار 950$ + قیمت پرواز
چهار شب اقامت در هتل
همراه با صبحانه
بلیط رفت و و برگشت هواپیما
بیمه مسافرتی
ویزا

اطلاعات تور

تاریخ تور

29 تا 4 فروردین 1403

حمل و نقل

فلای دبی، قطر ایر، ایر عربیا

مدت زمان

4 شب

 • چهار شب اقامت در هتل
 • همراه با صبحانه
 • بلیط رفت و و برگشت هواپیما
 • بیمه مسافرتی
 • ویزا

خدمات تور

 • پاسپورت با (اعتبار بیش از 6 ماه)  
 • مدارک شغلی مرتبط و معتبر
 • تصویر شناسنامه 3x4 با پس زمینه سفید (حداقل 6 ماه اخیر گرفته شده باشد)
 • عکس پشت و روی کارت ملی

برای مشاهده فرم ارسال مدارک ثبت نام در غرفه و تور در حساب کاربری میباشد.جهت مشاهده ثبت نام کنید.

مدارک تور

مکان برگزاری نمایشگاه Pharma West Africa ​

نظرات (0)
0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نمایشگاه سلامت وداروسازی افریقا(Pharma West Africa)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *