زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

نمایشگاه بین المللی سلامت، پزشکی، تجهیزات پزشکی روسیه (Russian Health care)

معرفی

نمایشگاه بین المللی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی روسیه (Russian Health care) یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای صنعت سلامت در روسیه و کشورهای همسایه است.نمایشگاه بین المللی سلامت و پزشکی روسیه از 2 تا 6 دسامبر 2024 برگزار خواهد شد. این تاریخ معادل با 12 تا 16 آذر ماه سال 1403 شمسی است.

کشور

روسیه

تاریخ برگزاری

آذر

مدت زمان برگزاری

4 روز

هزینه ورودی

رایگان

سطح نمایشگاه

جهانی

زمان برگزاری

به زودی , همه

تعداد شرکت کنندگان

500 تا 1000

تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه

زیر 50 هزار

امکانات

اتاق جلسات و کنفرانس , اینترنت رایگان , خدمات ترجمه , خدمات چاپ و فتوکپی , خدمات حمل و نقل , خدمات داروخانه , خدمات نگه داری از کودک , خشکشوئی , رستوران و کافی شاپ

برنامه های جانبی

تورهای گشت و گذار , رویدادهای شبکه‌سازی , رویدادهای فرهنگی و هنری , سخنرانی‌ها و پنل‌های بحث , کارگاه‌های آموزشی , مسابقات و جوایز , نمایش‌های زنده

با مشاوه تلفنی، سریع تر رزرو کنید!

توضیحات

زمان برگذاری نمایشگاه

4
روز

تعداد شرکت کنندگان

799
مجموعه

تعداد بازدیدکنندگان

20000
نفر

شرکت درنمایشگاه بین المللی سلامت، پزشکی، تجهیزات پزشکی روسیه (Russian Health Care)

نمایشگاه بین المللی سلامت، پزشکی، تجهیزات پزشکی روسیه (Russian Health Care) که یکی از بزرگترین و معتبرترین رویدادهای صنعت سلامت در روسیه و جهان است، این نمایشگاه بخشی از هفته سلامت روسیه است که یک انجمن علمی و بین المللی است که شامل نمایشگاه ها، کنگره ها، انجمن ها، کنفرانس ها و رویدادهای دیگری در زمینه سلامت، مهندسی پزشکی و داروسازی است. این نمایشگاه با حمایت مقامات و دولت های روسیه، بدنه های قانونگذاری، اجرایی فدرال و منطقه ای در زمینه سلامت، تولید و گردشگری برگزار می شود

تاریخ و محل برگزاری Russian Health Care

نمایشگاه بین المللی سلامت و پزشکی روسیه (Russian Health Care) از از 2 تا 6 دسامبر 2024 برگزار خواهد شد. این تاریخ معادل با 12 تا 16 آذر ماه سال 1403 شمسی است. در مرکز نمایشگاهی مسکو (Expocentre) برگزار می شود. این مرکز یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی در روسیه و جهان است که در مرکز شهر مسکو واقع شده است.

حوزه های اصلی که در این نمایشگاه Russian Health Care

 • تشخیص عملکردی: این بخش به معرفی و نمایش دستگاه‌ها و فناوری‌هایی می‌پردازد که برای اندازه‌گیری و تحلیل عملکرد اندام‌ها و سیستم‌های بدنی استفاده می‌شوند. مثلاً دستگاه‌های الکتروکاردیوگرافی، الکتروانسفالوگرافی، الکترومیوگرافی، اسپیرومتری، اودیومتری و غیره.
 • تشخیص تجسم: این بخش به معرفی و نمایش دستگاه‌ها و فناوری‌هایی می‌پردازد که برای تصویربرداری از ساختارها و بافت‌های بدنی استفاده می‌شوند. مثلاً دستگاه‌های رادیولوژی، سونوگرافی، اسکنر CT، اسکنر MRI، اسکنر PET و غیره.
 • IVD: این بخش به معرفی و نمایش دستگاه‌ها و فناوری‌هایی می‌پردازد که برای تشخیص آزمایشگاهی بیماری‌ها و عوامل عفونی استفاده می‌شوند. مثلاً دستگاه‌های بیوشیمی، ایمونولوژی، میکروبیولوژی، مولکولی، هماتولوژی و غیره.
 • آندوسکوپی: این بخش به معرفی و نمایش دستگاه‌ها و فناوری‌هایی می‌پردازد که برای مشاهده و درمان بیماری‌های داخلی از طریق سوراخ‌های طبیعی یا شکاف‌های کوچک در بدن استفاده می‌شوند. مثلاً دستگاه‌های آندوسکوپی گوارشی، تنفسی، ادراری، زنان، مفاصل و غیره.
 • خدمات خون: این بخش به معرفی و نمایش دستگاه‌ها و فناوری‌هایی می‌پردازد که برای جمع‌آوری، ذخیره، فرآوری، توزیع و انتقال خون و فرآورده‌های آن استفاده می‌شوند. مثلاً دستگاه‌ها و مواد مصرفی برای آزمایش گروه خونی، عوامل انعقادی، عفونت‌های خونی، اهدای خون، فرازیابی خون، تزریق خون و غیره.
 • طب اورژانس و بلایا: این بخش به معرفی و نمایش دستگاه‌ها و فناوری‌هایی می‌پردازد که برای ارائه خدمات پزشکی در شرایط اورژانسی و بحرانی استفاده می‌شوند. مثلاً دستگاه‌ها و مواد مصرفی برای انعاش قلبی ریوی، تنفس مصنوعی، اکسیژن‌درمانی، انتقال بیمار، مراقبت‌های پیش‌بیمارستانی

محصولات و خدمات نمایشگاهی Russian Health Care

 • تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مانند الکتروکاردیوگراف، سونوگرافی، مانیتور بیمار، آنالیزور بیوشیمی، اندوسکوپی، خدمات خون، اورژانس و فاجعه پزشکی، مراقبت های ویژه و احیا، جراحی، ارتوپدی و تروماتولوژی، زنان و زایمان، اورولوژی، چشم پزشکی، دندانپزشکی و غیره.
 • محصولات و خدمات مربوط به سلامتی و سبک زندگی مانند تجهیزات ورزشی، مکمل های غذایی، ماساژورها، تجهیزات آب درمانی، تجهیزات زیبایی و آرایشی، محصولات طب سنتی و غیره.
 • محصولات و خدمات مربوط به گردشگری پزشکی و سلامت مانند بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز تشخیص و درمان، مراکز توانبخشی، مراکز آبگرم و سنگ درمانی، مراکز یوگا و مدیتیشن، بیمه های سلامت و گردشگری، آژانس های مسافرتی و غیره.

پکیج های رزروغرفه نمایشگاهی

رزرو غرفه نمایشگاهی Russian Health Care با Trunsfer: ساده، سریع، مطمئن

Trunsfer با سال‌ها تجربه در رزرو غرفه‌های نمایشگاهی، خدماتی ایده‌آل برای شما فراهم می‌آورد. اگر به دلایلی نظیر کمبود زمان، تجربه یا دانش کافی در زمینه قراردادهای بین‌المللی، یا مشکلات مربوط به پرداخت‌های بین‌المللی، نمی‌توانید به صورت مستقیم اقدام به رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی Russian Health Care کنید، Trunsfer آماده است تا به نیابت از شما، این فرآیند را مدیریت نماید.

مزایای استفاده از خدمات رزرو غرفه Trunsfer چیست؟
 • ثبت‌نام و مدیریت امور مالی و اداری
 • جانمایی غرفه در بهترین مکان‌های ممکن
 • دریافت مجوزهای لازم برای امکانات غرفه
 • ارائه خدمات ویژه نظیر تلفن، اینترنت و موارد دیگر
 • تهیه کارت ورود به پارکینگ و نمایشگاه
 • دریافت لیست شرکت کنندگان نمایشگاه جهت برنامه ریزی بهتر
مراحل رزرو غرفه نمایشگاهی چگونه است؟
 • درخواست شما توسط کارشناسان مجرب Trunsfer بررسی می‌شود.
 • پس از تایید، قراردادی برای استعلام قیمت و رزرو غرفه منعقد می‌گردد.
 • Trunsfer به نیابت از شما با برگزارکنندگان نمایشگاه ارتباط برقرار می‌کند.
 • پس از دریافت مدارک لازم، تعهدات Trunsfer پایان می‌یابد.
 •  

پکیج های تورنمایشگاهی مسکو روسیه

هتل

قیمت پکیج

0/5

یک نفر در اتاق مشترک

Double
جهت اطلاع از قیمت ها باما تماس بگیرید. - -

یک نفر در اتاق اختصاصی

Single
جهت اطلاع از قیمت ها باما تماس بگیرید. - -

اطلاعات تور

تاریخ تور

-

حمل و نقل

-

مدت زمان

-

-

خدمات تور

 • پاسپورت با (اعتبار بیش از 6 ماه)  
 • مدارک شغلی مرتبط و معتبر
 • تصویر شناسنامه 3x4 با پس زمینه سفید (حداقل 6 ماه اخیر گرفته شده باشد)
 • عکس پشت و روی کارت ملی
 • فرم ارسال مدارک ثبت نام رزرو غرفه و تور تجاری نمایشگاهی در حساب کاربری میباشد.جهت مشاهده ثبت نام کنید.

مدارک تور

مکان برگزاری نمایشگاه

نظرات (2)
3
2 نقد و بررسی
1
0
0
0
1

2 دیدگاه برای نمایشگاه بین المللی سلامت، پزشکی، تجهیزات پزشکی روسیه (Russian Health care)

پاکسازی فیلتر
 1. shahrzad

  خیلی سایت کامل و جامعی هستید متشکر از تیم خوبتون

 2. پیزلی

  Hello, after reading this amazing paragraph i am too glad to share
  my familiarity here with mates.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مشاوه تلفنی، سریع تر رزرو کنید!